Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 26-29.04.2023 r. w Olsztynie na terenie olimpijskiej pływalni AQUASFERA odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Opolski okręg pływacki na mistrzostwach reprezentowały ekipy sportowe: UKS MOS w Opolu - sekcja pływania, Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle, UKS JUNIOR Kluczbork, Hobby Sport Kietrz i Aqua-Swim Nysa. W zawodach najlepiej startowała zawodniczka UKS MOS w Opolu - sekcja pływania - Dominika Trentkiewicz - specjalistka w stylu grzbietowym. Dominika dwukrotnie zajęła 3 miejsce wśród młodzieżowców i wywalczyła dwa brązowe medale w konkurencji 50m i 100m stylem grzbietowym.

Mistrzostwa Polski w pływaniu w Olsztynie 2023Show Gallery

Natomiast w ścisłym finale na dystansie 200m stylem grzbietowym zajęła 4 miejsce wśród Młodzieżowców. Gratulacje dla zawodniczki i jej trenera klubowego Jacka Ptasznika. Gratulacje dla Dominiki Trentkiewicz - naszej opolskiej specjalistki w stylu grzbietowym oraz dla pozostałych zawodników za udane reprezentowanie Opolszczyzny w zawodach centralnych. Życzymy sukcesów w nadchodzących rocznikowych Mistrzostwach Polski na początku lipca 2023.