Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W turnieju ¼ finału Mistrzostw Polski Piłki Siatkowej Młodzików rozgrywanym w Jastrzębiu-Zdroju drużyna MMKS Kędzierzyn Koźle/AZS PWSZ NYSA wygrała wszystkie spotkania i zajęła pierwsze miejsce uzyskując awans do półfinału tych rozgrywek.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany reprezentant Opolszczyzny Łukasz Siemaszko.
Trenerami zespołu są Przemysław Kaczmarczyk i Tomasz Siemaszko.

Grupa A:

IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - COCON Korona Olesno  2:0 (25:12, 25:9)

Talentów Jastrzębski Węgiel - COCON Korona Olesno 2:0 (25:8, 25:16)

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 2:1 (18:25, 25:23,16:14)

Grupa B:

MKST Astra Nowa Sól - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:18, 25:13)

MMKS Kędzierzyn Koźle/AZS Nysa - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:15, 25:22)

MMKS Kędzierzyn Koźle/AZS Nysa - MKST Astra Nowa Sól 2:0 (25:14, 25:16)

Mecz o V miejsce

COCON Korona Olesno - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (12:25, 17:25)

Grupa finałowa

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKST Astra Nowa Sól 2:0 (25:12, 25:12)

IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - MMKS Kędzierzyn Koźle/AZS Nysa0:2 (10:25, 17:25)

MKST Astra Nowa Sól - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 0:2 (19:25, 16:25)

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel  - MMKS Kędzierzyn Koźle/AZS Nysa 1:2 (25:23, 23:25, 12:15)