Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Kolejny medal – złoty dla naszego województwa zdobyła Marta Rakowska UKS MOS Opole na Mistrzostwach Polski Juniorów U14 w pływaniu - na 400 m zmiennym. Mistrzostwa odbywały się w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 18-20.12.2020 r. To 120 medal jaki zdobyli sportowcy Opolszczyzny w zawodach zaliczanych do współzawodnictwa sportowego młodzieży – pięknie kończymy ten trudny rok. Gratulacje! Brawo pływacy!

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi judocy KJ AZS Opole na Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w Poznaniu w dniach 12-13.12.2020 r. Fabrycjusz Tarkowski wywalczył złoty medal w kat. wagowej 73 kg, ponadto brązowe medale zdobyły; Ewa Juszczak w kat. wagowej 57 kg i Monika Gonsior kat. wagowej 63 kg. Gratulujemy!

Kamil Karbowiak (LZS KL Kotwica Brzeg) po zdobycie złotego medalu Mistrzostw Polski na 10 km tym razem był trzeci w Mistrzostwach Polski w maratonie z wynikiem 2:15,06. Mistrzostwa odbyły się w Oleśnie 6.12.2020 r. – wyniki końcowe. Gratulujemy!

Wspaniale zaprezentowała się Dominika Trentkiewicz (UKS MOS Opole) na rozgrywanych w Gliwicach w dniach 11-13.12.2020 r. Mistrzostwach Polski juniorów do 16 lat w pływaniu.
Dominika zdobył 2 złote medale na 100 m i 200 m i srebrny medal na 50 m (wszystkie stylem grzbietowym) – jako multimedalistka uplasowała się na 4 miejscu w klasyfikacji medalowej dziewcząt. Gratulujemy!

W dniach 5-6.12.2020 r. w Drzonkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w gimnastyce – trampolinie. Doskonale zaprezentowali się w zawodach reprezentanci klubu Gwiazda Dobrzeń Wielki, którzy zdobyli 3 medale - złoty w konkurencji drużynowej zdobyły; Weronika Antoszczyk, Paulina Wójcik, Zofia Wróbel i Helena Wróbel. Kolejny złoty medal w skokach synchronicznych zdobyły; Weronika Antoszczyk, Paulina Wójcik, srebrny medal w konkurencji skoki na ścieżce akrobatycznej zdobył Filip Szczepański. Gratulujemy!