Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W niedzielę 23 października 2022 roku w Dąbrowie Górniczej rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek do lat 14 w zapasach w stylu wolnym oraz zapasach kobiet strefy B (woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie, małopolskie). W turnieju, który jest jednym z najważniejszych w kalendarzu PZZ tej grupy wiekowej w Polsce wystartowało tym razem blisko 200 młodych zawodników i zawodniczek z wielu znaczących zapaśniczych ośrodków naszego regionu.

Rywalizacja toczyła się w 10 kategoriach wagowych w każdej z dwóch odmian zapasów. Bardzo udanie zaprezentowali się w zawodach zapaśniczki i zapaśnicy LKS Orzeł Namysłów, którzy pod okiem trenera Darka Stępnia wygrali po raz kolejny klasyfikację drużynową w stylu wolnym (powtórzyli sukcesy z lat poprzednich - wygrywają w tej klasyfikacji nieprzerwanie w tej imprezie już od 2019 roku). Natomiast dziewczęta w klasyfikacji klubowej uplasowały się na siódmej pozycji.